Walentynki – prezent dla niego

walentynki prezent dla niego

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Jeśli je świętujecie, to najwyższy czas zacząć zaopatrywać się w prezenty. Dzisiejszy post będzie poświęcony prezentom dla panów, że względu na to, że coraz częściej możemy słyszeć ich głosy, jakoby walentynki były niczym innym, jak kolejnym dniem kobiet.

Romantycznie czy pragmatycznie

Kiedy myślimy o prezencie dla niego, bardzo często na myśl przychodzą nam rzeczy użyteczne. Gra dla fana e-sportu, słuchawki dla melomana, czy też narzędzia lub materiały dla majsterkowicza. A przecież to są rzeczy, które możemy podarować bez żadnego powodu. Oczywiście – prezenty funkcjonalne są niezwykle cenione przez niektóre osoby. Tylko trzeba też zauważyć, że nie pasują do każdego święta. Walentynki to dzień wręczania sobie raczej symbolicznych upominków przypominających drugiej osobie o tym, że ją kochamy. Dlatego nic się nie stanie, jeśli na ten jeden dzień w roku porzucimy swoją pragmatyczną naturę i pomyślimy o rzeczach, które będą symbolizować uczucie. W tej roli nie zawsze dobrze sprawdzi się nowy wkrętak.

Jeśli romantycznie, to jak?

Często trudno wyobrazić nam sobie prezent dla niego, który nie ma zbyt praktycznego zastosowania. W przypadku wybierania rzeczy dla kobiet jest łatwiej – wystarczy biżuteria, prawda? I tu dochodzimy do momentu, w którym z jakichś powodów biżuteria nie przychodzi nam na myśl, jeśli chodzi o prezenty dla panów. Ta ostatnia uwaga nie dotyczy, rzecz jasna, zegarków, które są zawsze na topie. Jednak, gdy naszym partnerem nie jest kolekcjoner, to kupowanie przy każdej okazji nowego zegarka nie będzie zbyt trafne.

męskie bransoletki męskie naszyjnikiMęskie bransoletki i naszyjniki

Na szczęście nietrudno jest porzucić zegarkowe myśli. Na rynku coraz częściej możemy znaleźć męskie naszyjniki i męskie bransoletki. I to nie tylko te przeznaczone dla fanów grubych łańcuchów. Męska biżuteria może być bardzo ładnym dopełnieniem stroju, niezależnie od tego, co nasz chłopak, narzeczony, czy też mąż, na sobie nosi.

Ani męskie naszyjniki, ani męskie bransoletki nie muszą być wykonane ze srebra lub złota. Mogą być zrobione również z innych materiałów – na przykład ze skóry. Grunt to trafić w gust naszego partnera, skoro ma to być prezent dla niego. Przy okazji dobrze jest na chwilę porzucić – przynajmniej częściowo – własne sympatie, jeśli chodzi o ozdoby. Bo to może się niefortunnie skończyć – na przykład niechęcią do noszenia tego, co kupiłyśmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code