Oryginalny i ponadczasowy prezent dla dziecka

grzechotka srebrna, grzechotka srebrna na chrzest, pozytywka baletnica

Narodziny dziecka to piękne wydarzenie, które zmienia życie rodziny o 180 stopni. Po przyjściu na świat tej małej osoby pragniemy dać jej wszystko, co najlepsze. Rodzice, babcie, dziadkowie, ciotki i wujkowie zasypują dziecko przeróżnymi zabawkami, które jednak zazwyczaj szybko się nudzą lub jeszcze szybciej psują. Dlatego czasem jednak warto zainwestować w bardziej oryginalną zabawkę.

Szczególną okazją, podczas której dziecku wręczane są prezenty jest jego chrzest. Jeżeli jesteś rodzicem chrzestnym lub nie chcesz, aby twój prezent został rzucony w kąt po 5 minutach to zastanów się nad bardziej pomysłowym prezentem. Grzechotka srebrna na chrzest to fantastyczny pomysł. Dlaczego?

Grzechotka srebrna – pamiątka na lata

Dlatego że jest to idealne połączenie dziecięcej zabawki i szlachetnego materiału, który gwarantuje długą trwałość przedmiotu. Grzechotka srebrna jest bardzo elegancka i ślicznie wygląda w dziecięcym łóżeczku. Dodatkowo jest niezwykle higieniczna. Jednak największą zaletą grzechotki srebrnej jest to, że pozostanie ona z dzieckiem przez całe życie i może stać się rodzinną pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

pozytywka baletnica, grzechotka srebrna, grzechotka srebrna na chcestPozytywka baletnica – ponadczasowy klasyk

Innym bardzo efektywnym i ponadczasowym prezentem nie tylko na chrzest, ale tak naprawdę na każdą okazję jest pozytywka baletnica. Oczywiście w sklepach znajdziemy wiele różnych rodzajów pozytywek, jednak ta jedna konkretna to prawdziwy klasyk. W każdym filmie czy bajce występuje właśnie baletnica wykonująca piruety w rytm melodii pozytywki. Taki prezent to strzał w 10! Nie dość, że prezentuje się bajecznie to dodatkowo będzie pomagała dziecku w zaśnięciu.

Zalety nietuzinkowych prezentów dla dzieci

Pozytywka baletnica, tak jak i grzechotka srebrna ma szansę pozostać z dzieckiem na długie lata. Poza tym tego typu prezenty są unikatowe i z łatwością mogą zostać spersonalizowane (np. poprzez grawer), dzięki czemu zyskują jeszcze większą wartość sentymentalną. Warto inwestować w tego typu prezenty, gdyż sprawiają one taką samą radość, jak te plastikowe, a są o wiele cenniejsze i to nie tylko w wymiarze materialnym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code