Odzież włoska i francuska podbija polski rynek mody

odzież włoska, odzież francuska

Włochy i Francja to państwa uważane za prekursorów w dziedzinie mody. Nie można się z tym nie zgodzić, bo to właśnie stąd wywodzą się największe i najpopularniejsze domy mody, których kolekcje są dystrybuowane na cały świat, a noszenie ich jest synonimem luksusu. Jednak oprócz gigantów branży odzieżowej Włosi i Francuzi posiadają także wiele mniej znanych, ale nie mniej utalentowanych i ekskluzywnych marek modowych.

Odzież włoska Sistes – elegancko i funkcjonalnie

Myślą przewodnią włoskiej marki Sistes jest tworzenie eleganckich ubrań, które jednak będą zachowywać pełną funkcjonalność. Takie podejście jest niezwykle trafne w dzisiejszych czasach i odpowiada potrzebom nowoczesnych kobiet, które codziennie wykonują miliony czynności, dlatego ich szerokie działania nie mogą być w żaden sposób ograniczane, a tym bardziej nie poprzez ubiór. W związku z tym odzież włoska marki Sistes charakteryzuje się prostymi formami zmodyfikowanymi w nowoczesny sposób, dzięki czemu ich ubrania mają lekki, kobiecy charakter. Nic więc dziwnego, że odzież tej marki można spotkać w wielu europejskich krajach, a tym bardziej nie dziwi ich obecność u nas. Wiele Polek to kobiety wymagające, dbające o siebie, znające swoją wartość, a także podążające za modą, dlatego włoska marka spełniającą ich oczekiwania poprzez oferowanie najlepszej jakości ubrań posiada wszelkie prawo bytu na polskim rynku odzieżowym.

odzież włoskaElisa Cavaletti – nowocześnie i komfortowo

Kolejną włoską marką, przy której warto chwilę się zatrzymać jest brand uznanej włoskiej projektantki Danielii Dallavalle – Elisa Cavaletti. Już dzięki samej obecności projektantki – kobiety marka zyskuje na wartości, bo kto lepiej będzie wiedział w co ubrać inną kobietę niż właśnie ona? Odzież włoska od Elisa Cavaletti to moda sama w sobie. Kolekcje tej marki podążają za trendami, ale robią to w lepszy sposób niż typowe światowe domy mody, bowiem tworzone przez nich ubrania nie są przeznaczone tylko na wybieg, ale w szczególności dla zwykłych osób. Jest to fenomenalne podejście marki do branży, która pragnie docierać do neutralnego odbiorcy ceniącego sobie jakość materiałów oraz stosowanie trendów, przy jednoczesnej opcji zachowania poczucia komfortu i swobody podczas noszenia ubrań.

Odzież francuska Lauren Vidal – stylowo i z charakterem

Natomiast marka Lauren Vidal, tworząca odzież francuską stawia na nowoczesność podyktowaną potrzebami wymagających kobiet, które chcą nosić to co najmodniejsze bez konieczności rezygnowania z jakości wykonania. Tworzenie “komfortowej mody” to obecnie największy trend, co wynika z faktu, że współczesne kobiety od ubrań oczekują czegoś więcej niż po prostu zakrywania nagiego ciała. Ubrania przez nie noszone muszą oddawać charakter kobiety, być zmysłowe i subtelne ( co nie oznacza nudne), a także oryginalne. Marka Lauren Vidal spełnia te wszystkie wymagania, dzięki czemu odnosi sukcesy na światowym rynku odzieżowym, także w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *