Czerwona bielizna idealna na Walentynki

czerwona bielizna

Walentynki czyli święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami. Nadszedł więc najwyższy czas, aby zaplanować ten piękny dzień w każdym szczególe. Jeżeli jesteś tą szczęśliwą osobą, która posiada już swoją drugą połówkę to warto pomyśleć o prezencie na dzień zakochanych. Klasyka jest ponadczasowa, dlatego czerwona bielizna na walentynki to doskonały upominek dla twojej miłości. Jest to dobry pomysł na prezent zarówno dla panów, którzy mogą obdarzyć swoje kobiety taką piękną bielizną, jak również dla pań, które same mogą zaopatrzyć się w intrygujący komplet i w prezencie zaprezentować go swojemu mężczyźnie.

Kilka słów o historii Walentynek

czerwona bieliznaWalentynki w południowej i zachodniej Europie znane są od średniowiecza i były one obchodzone na cześć św. Walentego, natomiast wschodnia i północna część przyjęła ten zwyczaj znacznie później. Chociaż już w starożytnym Rzymie obchodzono podobne święto zwane Luperkaliami, dlatego trudno jednoznacznie określić czas i pochodzenie tego święta. Jednak w Polsce zwyczaj ten stał się popularny dopiero w latach 90. XX wieku, natomiast nadal nie jest on tak hucznie obchodzony, jak w Stanach Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii

Czerwona bielizna – intymny upominek dla drugiej połówki

czerwona bieliznaKolorem kojarzonym z walentynkami jest czerwień. Dlatego najczęściej w takiej barwie kupujemy i dostajemy upominki w tym dniu. W związku z tym czerwona bielizna to doskonały wybór na prezent dla ukochanej osoby. Oczywiście oprócz koloru również materiał i wzór bielizny ma duże znaczenie. Wybierając bieliznę warto zwrócić uwagę na upodobania i preferencje obdarowywanej osoby, po to by prezentem sprawić jej, jak największą przyjemność. Dla jednych najbardziej trafiona będzie czerwona bielizna z koronki. Inni natomiast docenią opcję satynową czy jedwabną. Podobnie sprawa wygląda w przypadku wzorów i deseni na bieliźnie. Niektórzy preferują gładkie, jednokolorowe fasony, a inni nie boją się szalonych motywów. Jeżeli jednak nie jesteśmy pewni, co do gustu danej osoby, lepiej postawić na klasyczną koronkę lub bardzo delikatny wzór np. małe serduszka lub kropki w odcieniu o ton, dwa ciemniejszym lub jaśniejszym od koloru bielizny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code